Kariéra | Němec Facility Services

Obchodní zástupce:

Němec Facility Services, spol. s r.o. – globálního poskytovatele služeb v oblasti Facility Managementu (úklidové služby, security, údržba zeleně) hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici.

HLEDÁME

Nového kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

POŽADUJEME

- Pečlivost a samostatnost
- Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

NÁPLŇ PRÁCE

- Péče o stávající zákazníky
- Připrava cenových nabídek, komunikace s širokou veřejností- Připrava cenových nabídek, komunikace s širokou veřejností

NABÍZÍME

- Pracovní místo v silné mezinárodní společnosti
- Hlavní pracovní poměr, Dohoda o provedení práce
- Pracovní poměr na dobu neurčitouí
- Odpovídající platové podmínky + odměny
- Služební vůz

NÁSTUP

- Termín nástupu: dle dohody
- Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost Němec Facility Services, spol. s r.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis
Kontaktní osoba: bc. Helena Pokorná 731 111 657 (Po-Pá 8:00 - 16:30)

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Jiné

Délka pracovního poměru:

Na dobu Neurčitou

Benefity:

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání:

SŠ/VŠ

Zadavatel:

Němec Facility Services, spol. s r.o.

Kontakt:

Němec Facility Services, spol.  s r.o.
bc. Helena Pokorná
Nádražní 342, 293 01 Mladá Boleslav
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktujte nás

Uklid-bytovych-domu

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider